Projekt Unijny
Rodo

Chemiczny sukces uczniów


Administrator poniedziałek 7 stycznia 2019

Mamy przyjemność poinformować, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego zakwalifikowało się aż 18 uczniów z naszej szkoły.

Z klasy II d LO zakwalifikowali się uczniowie: Ciepielowska Karolina, Dudek Kacper, Gryboś Anna, Habaj Laura, Kosiba Katarzyna, Kusiak Weronika, Szarlej Agnieszka, Śliwa Aleksandra i Urszula Wojna.

Z klasy III d LO zakwalifikowani uczniowie to: Gryboś Eliza, Gryboś Ewa, Gucwa Daniel, Kosińska Karolina, Labut Bartłomiej, Przybyłowicz Dawid, Robak Natalia, Ryczek Monika i Wożniak Maciej.

I etap Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego  odbył się 08.12.2018 r. w okręgach: krakowskim, nowotarskim, olkuskim, tarnowskim i wadowickim. Do finału kwalifikują się uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów. Finał konkursu odbędzie się 02.03.2019 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że uczeń Bartłomiej Labut zakwalifikował się do II etapu 65 Olimpiady Chemicznej. Bartka czekają dwudniowe zmagania teoretyczno- laboratoryjne. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Opiekunem uczniów jest mgr Marta Pikor

strzałka do góry
Dziennik