Projekt Unijny

Poznaj Kolegę / Nauczyciela 68: Patryk Witek


Administrator piątek 13 kwietnia 2018

Czy na początku możesz się w kilku zdaniach przedstawić?
Cześć, mam na imię Patryk, uczęszczam do 2 klasy technikum o kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Pełnisz w szkole funkcje wiceprzewodniczącego. Możesz opowiedzieć na czym polega Twoja działalność jako takiej osoby?
Wiceprzewodniczący to tylko tytuł jaki mam, tak naprawdę w samorządzie działamy wszyscy wspólnie. Staramy się, aby uczniowie w naszej szkole czuli się dobrze, służymy pomocą organizując wszelkiego rodzaju zbiórki, ale też zapewniamy rozrywkę między innymi dzięki dyskotekom.

Ciężko jest połączyć pracę w samorządzie z nauką w szkole?
Nie ma najmniejszego problemu aby połączyć pracę w samorządzie z nauką w szkole, co prawda czasem zdarza mi się zwolnić z lekcji na spotkanie, wtedy wiadomo trzeba wszystko nadrobić :)

Masz jakieś pomysły, które chcesz zrealizować wraz z samorządem?
Mam kilka pomysłów, lecz nie wszystkie są łatwe do wykonania, więc póki co nie będę o nich mówił.

Podczas dni otwartych można było zobaczyć Cię w "przebraniu" Zombie Boya. Co było inspiracją? Możesz o tym opowiedzieć?
Pomysł na charakteryzację jako "Zombie Boy" nie był mój, zostałem poproszony przez kolegów i koleżanki z klasy o pomoc w przygotowaniu pokazu pod tytułem "Trendy w reklamie", który organizowali wspólnie z Panią Teresą Bednarz, posłużyłem wyłącznie jako model ;D

Długo zajęło przygotowanie się do tej roli? Jak to wyglądało?
Charakteryzacją tą zajęły się dwie dziewczyny z Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości, Dominika Baranowska i Emilia Hołda, którym bardzo dziękuję. Przygotowanie trwało około półtorej godziny, ale efekt był naprawę zaskakujący. Ponadto oprócz charakteryzacji były organizowane próby, aby wszystko wyszło idealnie ;D

I trzeba przyznać, że efekt robił wrażenie.
Skoro zaczęliśmy już mówić o sławnych osobach, masz jakiegoś znanego idola? Albo po prostu osobę, która jest dla Ciebie wzorem? Kim ona jest i dlaczego tyle dla Ciebie znaczy?
Tak naprawdę nigdy się nad tym nie zastanawiałem, myślę że nie mam jednego takiego idola, podziwiam wiele osób za różne rzeczy:)

Jakie są Twoje najważniejsze pasje? W jaki sposób się im poświęcasz?
Moją pierwszą pasją jest piłka nożna, trenuje i gram w miejscowym klubie sportowym, natomiast druga jest dość nietypowa, ponieważ uczę się sztuczek nożem motylkowym :)

Nauka czy raczej sport?
Myślę, że każdy wybrałby sport, ja także, ale nauka jest równie ważna. Najbardziej lubię uczyć się przedmiotów zawodowych, które mnie interesują, a co do sportu jak już wyżej wymieniłem, moim ulubionym jest piłka nożna.

Jaki film lub książkę poleciłbyś czytelnikom?
Książek dużo nie czytam, więc polecić nie mogę, natomiast mój ulubiony film który polecam to "Cela 211".

Masz jakieś motto?
„Na szacunek pracujesz długimi latami, jak go uzyskasz musisz go pielęgnować jak małe dziecko".

Chcesz cos dodać od siebie, kogoś pozdrowić?
Chciałbym pozdrowić moją klasę 2cT, a także wszystkich moim znajomych, oraz  moją wychowawczynią Panią Katarzynę Grębską :)

 

 

strzałka do góry
Dziennik