W niedzielę, 3 maja, w Gorlicach odbyły się powiatowe obchody Święta Konstytucji 3 Maja, upamiętniającego uchwalenie w 1791 roku przez Sejm Czteroletni Ustawy Rządowej – pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji.
Naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy w składzie:
- Natalia Jarosz
- Wiktoria Przybylska
- Bartosz Lech
- Iga Rówińska
- Marta Stępkowicz
- Dominik Pabisz



.jpg)


