Internat


Informacje:


Od roku 2008 przeprowadza się systematycznie remont pokoi mieszkalnych dla młodzieży. Zmienia się posadzkę, meble i wyposażenie dostosowując każdy pokój dla trzech mieszkańców. W roku 2010 wymieniono stolarkę okienną i drzwiową w całym budynku. Wcześniej, bo w roku 2008 dostosowano budynek do wymogów unijnych dotyczących przepisów przeciwpożarowych i ewakuacyjnych.

Przeprowadzono również remont kuchni, która obecnie wraz z częścią magazynową jest w pełni dostosowana do wymogów HACCP, jako jedna z pierwszych placówek w woj. małopolskim.

Młodzież przebywająca w internacie korzysta z całodziennego wyżywienia. Jakość posiłków sprawdzana jest przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Krakowie. Podczas prowadzonych kontroli nie stwierdzono nieprawidłowości tak pod względem jakości, kaloryczności, urozmaicenia posiłków i estetyki serwowania posiłków.

W internacie działa Szkolne schronisko młodzieżowe - dysponując miejscami noclegowymi tak dla grup wycieczkowych jak i dla indywidualnych turystów. Schronisko to jest placówką całoroczną. Dla potrzeb schroniska udostępniane są pokoje trzyosobowe. Oprócz tego wyremontowano i umeblowano 3 pokoje dwuosobowe. Młodzież korzystająca z SSM podczas roku szkolnego może również korzystać z pełnego dziennego wyżywienia.

Pracownicy Internatu:

  • Łukasz Niedziela - kierownik
  • Dorota Kryca - wychowawca
  • Małgorzata Bogusz - administracja internatu
  • Leokadia Dybaś - obsługa internatu
  • Barbara Kudławiec - obsługa internatu
  • Dorota Wójcik - obsługa internatu
  • Jacek Wanciak - obsługa internatu

Cennik:ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 16a 38-300 Gorlice


(18) 3535746 - internat


Karta zgłoszenia ucznia do internatu


Galeria:


strzałka do góry
Dziennik